Bringo Telekom

2012 yılında kurulan Bringo, bir TB HABERLEŞME TİC. LTD. ŞTİ. markasıdır. Dinamik ve yenilikçi çalışan kadrosu ile TB Haberleşme’nin deneyimli altyapısının bir araya gelmesi sonucu doğan marka, başta kurum, kuruluş ve işletmeler olmak üzere tüm Türkiye’yi sınırsız, bağımsız ve kesintisiz iletişim ile tanıştırma vizyonu ile kurulmuştur.

Altyapısını daima yenileyen ve ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlar yapan Bringo, bütünleşik telekomünikasyon hizmetlerini tek kaynaktan sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Bringo, 2012 yılında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından 5809 ELEKTRONİK HABERLEŞME KANUNU (10 Kasım 2008 Pazartesi tarihli Resmî Gazete) kapsamında Sabit Telefon Hizmeti (STH), İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sanal Mobil Operatör (MVNO) hizmeti verebilme yetkisine tabi kılınmıştır. Bayi ağını her geçen gün genişleten Bringo, bu sayede daha fazla kurum ve kişiyi özgürce iletişimle tanıştırmaya devam etmektedir.

Bringo, avantajlı fiyatları ve müşterisini daha da ileriye taşımaya yönelik çözümleriyle iletişimde yepyeni bir sayfa açmaya devam ediyor