[ ]
SMS Hizmeti
Kitlelere ulaşmanın en kolay, en etkin ve en ekonomik yolu Bringo SMS

Bringo SMS, firmaların müşterilerine ve potansiyel müşterilerine yönelik olarak planladığı reklam, tanıtım, bilgilendirme, hatırlatma gibi faaliyetlerinde kullanabileceği hızlı, kolay, güvenli, işinize değer katacak ve düşük maliyetli etkin bir iletişim aracı olan Kısa Mesaj Servisini (SMS) sizlere sunuyor.


SMS, düşük maliyeti ile hitap ettiğiniz kitleye her zaman yanlarında olan cep telefonları sayesinde kolayca ulaşmanızı sağlar. Operasyonel giderler düşer, verimlilik, satışlar ve müşteri memnuniyeti artar, bilgi alışverişi daha sağlıklı bir kanal aracıyla gerçekleşmiş olur.

1 hafta ya da 1 ay süreyle geçerli olan ve dönem sonunda kullanmadığınız SMS’lerin silindiği SMS paketlerinden kurtulmanız artık mümkün.

Bringo SMS sizlere, en ekonomik fiyatlarla sadece tek yöne değil her yöne dilediğiniz şekilde SMS gönderebildiğiniz ve dönem sonunda silinmeyen SMS sistemi sunuyor.

Ticari İşletmeler
Ticari İşletmeler için Toplu SMS; müşterilerinize hızlı bilgilendirme mesajları gönderebilmenizin yanı sıra, ürünlerinizin kampanya, duyuru ve tanıtımını en güvenilir biçimde doğrudan olarak hedef kitleye yapmanızı sağlar.
Sivil Toplum Kuruluşları
Sivil Toplum Örgütleri için Toplu SMS; günümüzde aktif yaşam ve iş temposu içerisinde, derneklerin, siyasi partilerin, belediyelerin, vakıfların ve diğer sivil toplum kuruluşlarının üyelerine daha etkili biçimde ulaşmalarını sağlar.
Entegre Sistem
Toplu SMS sistemi ile dakikalar içinde, tek tuşa basarak yüzbinlerce SMS göndermek mümkündür. Sistemimiz Excel ile entegre çalışarak müşteri portföyünüzü saniyeler içinde aktarabilmektedir.
Bringo SMS masaüstü yazılımının kolay arayüzü sayesinde SMS gönderimleriniz e-mail yollamak kadar kolay. Adres defterinizi düzenlemek, SMS raporlarınızı incelemek sadece birkaç tık kadar uzakta.
[ Basit Kullanım ]
Toplu SMS sistemi basittir, gönderilecek metin ve alıcı cep telefonu numaralarının doğru ve belirtilen şekilde düzenlenmesi ile hata riski sıfırlanır.
[ Çevrimiçi ]
Online olarak dünyanın her yerinden SMS detaylarınıza ulaşabilir, SMS gönderimi yapabilirsiniz. Web platformu ile her bilgisayarda çalışır.
[ Aktif Raporlama ]
Sistemimizin Araçlar/Raporlama menüsü ile anında gönderim sonuçlarını Başarılı - Başarısız - Beklemede şeklinde görebilirsiniz.
[ Excel Rahatlığı ]
Excel eklentisiyle kolayca SMS gönderebilirsiniz. Excel üzerinden gönderdiğiniz smsleri web platformu üzerinden raporlayabilirsiniz.