Hizmetler

Bringo Hizmetleri

Toplu SMS Gönderimi

Hedef kitlenize özgürce ulaşmak istediğinizde Bringo en avantajlı fiyatlarla yanınızda. Duyurum, tebrik, tanıtım gibi hizmetleri tek çatı altında pratikle buluşturan toplu SMS, kurumunuzun sesini tüm hedef kitleye duyurmasını sağlar. İhtiyacınıza özel SMS paketleri ile iletişiminizi özgür bir platforma taşıyın.

Numara Tahsisi / Numara Taşıma

Sabit telefon hizmeti için sabit ücret ödemek konuşma özgürlüğünüzü mü kısıtlıyor? Artık sabit telefon ile konuşurken kendinizi sınırlamayın. Bringo, sunduğu sabit telefon hizmeti için sabit ücret almaz. Yani Bringo’da kullandığınız kadar ödersiniz. Bu sayede faturalarınızda minimum %25 avantaj sağlamanız garanti. Ayrıca fatura takibini de anlık olarak yapabilme imkanı da Bringo’da.

Sanal Mobil Şebeke ile Size Özel GSM Hattı!

Bringo ulusal ve uluslararası kurumlara kesintisiz toplu ses trafik taşımacılığı hizmeti sunar. Bringo, iletişimi özgürce sağlamak isteyen tüm kurumlara, özel avantajlar ile alt yapı hizmeti sunmaktadır.

Sen Neredeysen Fax Orada

Ofis dışında olduğunuz bir gün faks almanız ya da göndermeniz gerektiğinde fiziksel koşullardan bağımsız bir fax cihazı sadece bir tık yakınınızda olsun istemez misiniz? Bringo, bu ve buna benzer durumlar için faksı özgür bir platforma taşıdı.

Dijital Faks hizmeti ile fakslarınız daima mail kutunuzda.İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde fakslarınızı kontrol edebilir ve faks gönderebilirsiniz. Faksı dijitale taşıyan dijital faks teknolojisi, sizi faks cihazı mecburiyetinden kurtarırken, işlerinizi de pratikleştiriyor.

Sesli Mesaj

Bringo’nun sesli mesaj hizmeti ile hedef kitlenize sesinizi özgürce duyurursunuz. Sesli anket ya da seçmen tanıtımı gibi hizmetlere alt yapı oluşturan sesli mesaj, hedef kitlenize doğrudan erişebilmenizi sağlarken, kurumsallığınızı da bir adım ileriye taşır. Size de en avantajlı fiyatlarla özgürce iletişimin keyfini sürmek kalır.

Kurumunuza özel bir mobil telekom operatörünüz olsun istemez misiniz? Bringo’nun sanal mobil şebekeleri ile herhangi bir fiziksel yatırım yapmadan kurumunuza ait bağımsız bir mobil şebekeye sahip olabilirsiniz.

Bringo sanal mobil şebeke hizmeti kurum içi ve dışı iletişimde avantaj sağlarken aynı zamanda kurumsal imajınızı artırmaktadır. Kurumunuzun ismini ya da sizin belirleyebileceğiniz bir ismi taşıyacak olan kurumsal mobil operatörünüz ile işinize değer katarken Bringo ile özgürce iletişimin tadını çıkartın.