Uydu internet

Eğitim Kurumları

İnternet günümüzde ilkokullarda dahi yaygın bir biçimde kullanılmakta, bir eğitim kaynağı olarak internete sıkça başvurulmaktadır. Uydu internet ile online eğitim imkanı Türkiye’deki tüm okullara sunulabilmektedir.

Profesyonel İhtiyaçlar

Günümüzde iş dünyası profesyonel ihtiyaçların hızlı, sorunsuz ve bulunulan yerin sınırlılıklarından bağımsız bir biçimde karşılanmasını gerektirmektedir. Türkiye’nin her noktasından 25 Mbps hızında internete ulaşmak uydu internet ile mümkün olabilmektedir.

Yaygın Kapsama Alanı

Avrupa, Akdeniz, Ortadoğu ve Kafkasya bölgesindeki tüm kullanıcılar Bringo Uydu İnternet Servisi’ni aynı hizmet kalitesi ile kullanabilmektedir. Aynı şekilde, ister şehir merkezinde, ister taşrada olsun her kullanıcı, hiçbir kablo, telefon bağlantısı ya da 4,5G bağlantısı gerekmeden Bringo ile İnternet erişimine sahip olabilmektedir.

Heryerde

Gökyüzünden sinyal getiren teknolojimiz sayesinde sabit hatta veya baz istasyonuna ihtiyacınız yoktur. Bu nedenle tüm Türkiye’de, uydu kapasaması bulunmaktadır. Dağda, sayfiyede, şehir dışında karasal iletişimin zayıf olduğu yerlerde yüksek kalitede internet erişimi sunmaktadır.

Kolay

Telefon hattına ve ilave yazılım yüklemenize gerek yoktur. Internete erişmeniz için tek ihtiyacınız, bilgisayarınızla bağlantılı bir uydu anteni ve bir modemdir. Bringo Uydu interneti kendiniz kurabilir veya sertifikalı bir kurulumcudan destek talep edebilirsiniz.

Güvenilir

Dünyanın önde gelen uydu telekomünikasyon şirketi Eutelsat’ın uydu üzerinden Internet çözümüdür. Tüm Avrupa’da 190 binden fazla müşterisini internete bağlamaktadır.

Yüksek Hızda Uydu İnternet

Geleneksel internet bağlantılarından çok daha hızlı, ADSL ve 4,5G ile karşılaştırabilen hizmet kalitesiyle web taraması, elektronik posta, müzik indirme ya da video seyretme gibi ihtiyaçlarınız için Türkiye’de ve çevre ülkelerde uydu üzerinden sunulan geniş bant uydu internet servisidir.

İster kendiniz için, ister aileniz için, ister işiniz/işyeriniz için, uygun bir tarife paketiyle, herhangi bir kablo veya 4,5G altyapısına ihtiyaç duymadan uydu internet servisine sahip olmanız mümkün. Tek yapmanız gereken 0850 926 0 926 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşmanız.

Geniş Bant Uydu İnternet

Geniş bant uydu internet ile kesintisiz veri transferi yapabilmek, gönderilen ve alınan veri miktarında yüksek artış ve hız sağlamak, sürekli internete bağlı kalmak, kısacası kısıtlamaların ötesine geçmek için uydu internet servislerinden bir tanesini mutlaka denemelisiniz

Neden Uydudan Geniş Bant Internet

Sıkça SorulanSorular

Sabit IP alabilecek miyim ?

Uydu internet servislerinde aylık 9 ₺ gibi bir ücret karşılığında (1) bir adet sabit/statik IP kullanabilirsiniz.

Hangi hızları kullanabilirsiniz ?

Uydu interneti için hazırlanmış beş tanesi standart dört tanesi de profesyonel olmak üzere, toplam dokuz ayrı paket seçeneğiniz vardır.
STANDART
22 Mbps / 6 Mbps ( 10 GB aylık kotalı)
22 Mbps / 6 Mbps ( 25 GB aylık kotalı)
22 Mbps / 6 Mbps ( 40 GB aylık kotalı)
22 Mbps / 6 Mbps ( 100 GB aylık kotalı)
22 Mbps / 6 Mbps ( Sınırsız)
KURUMSAL
20 Mbps / 6 Mbps (60 GB aylık kotalı)
6 Mbps / 6 Mbps (75 GB aylık kotalı)
20 Mbps / 6 Mbps (100 GB aylık kotalı)
20 Mbps / 6 Mbps (125 GB aylık kotalı)

Hava şartları etkiler mi ?

Uydu interneti anteni 160 km/h hızla esen rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Aşırı yoğun yağmur veya kar haricinde uydu internet hizmeti çok sağlıklı bir şekilde verilebilmektedir.

Sıkça SorulanSorular

Kota aşımında ne olur ?

Seçtiğiniz uydu internet paketinin aylık kota sınırını aştığınızda ekstra bir ücretlendirme yapılmaz. Ancak paketinizin başlangıçta belirlenmiş download/upload hızı standart tooway 16, 25 ve 40 paketleri için 64/64 kbps a düşürülür. Tooway Open paketlerinde ise kullandığınız paketin özelliğine bağlı kalmak kaydı ile 80 Gbyte dan sonra hızınız 3/1 Mbps a düşürülür.

Abone olursam kaç gün içerisinde kullanmaya başlayabileceğim ?

Uydu internet hizmetini satın aldığınızda en geç 3 (üç) işgünü içinde kurulum ekiplerimiz sizi uydu internet hizmeti ile buluşturacaktır.

Faturalarımı nasıl ödeyebilirim ?

Aldığınız hizmet için düzenlenecek aylık uydu internet hizmeti faturalarını anlaşmalı bankalardan veya kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

DSL gibi karasal ağların erişemediği noktalar dahil tüm Avrupa’da güvenli, kaliteli, erişilebilir Internet erişimi sunmaktadır. Nerede olurlarsa olsunlar Internet erişimi alamayan evlere 22 Mbps’ye* kadar indirme ve 6 Mbps’ye kadar yükleme hızları sunmaktadır, bu hız ADSL performansına büyük ölçüde eşittir.